Your cart is currently empty
‚Length 18 cm - diameter 4 cm
‚ Anal Fantasy dildo
‚ KlicLok connector and suction cup
‚ 100% Premium silicone
‚Discreet packaging and shipping
| Length: | 18 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Insertion length: | 16.2 cm |
| Weight: | 300 grams |
| Material: | 100% Premium Silicone | Medically Approved |
| Type: | Dildo Attachment |
| Colour: | Green / Pink |
| With suction cup: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Additional Options: | Glow in the dark |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682045763 |