Your cart is currently empty
‚ Rhino Fantasy Suction Cup Dildo
‚ 18 cm in length
‚ 6 cm in circumference
‚ Extreme anal and vaginal dildo
‚ DISCREET packed and shipped
| Connection type: | Suction Cup |
| Length: | 21 cm |
| Diameter: | 5.83 cm √ò |
| Insertion length: | 18 cm |
| Weight: | 490 grams |
| Material: | 100% Premium Silicone | Medically Approved |
| Type: | Suction Cup Dildo |
| Colour: | Bronze |
| With Ball sack: | No |
| With suction cup: | Yes |
| Structure: | Ribbing |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682043677 |