Your cart is currently empty
‚ Length 22 cm - thickness 4.7 cm
‚ Realistic veins
‚ Easy to attach to a flat surface
‚ Discreet packed and shipping
‚ 100% Premium Silicone
| Connection type: | Suction Cup |
| Length: | 22 cm |
| Diameter: | 4.7 cm √ò |
| Insertion length: | 14 cm |
| Weight: | 350 gram |
| Material: | 100% Premium Silicone | Medically Approved |
| Type: | Dildo Attachment |
| Colour: | Pink | Yellow | Blue | Purple |
| With Ball sack: | Yes |
| With suction cup: | Yes |
| Structure: | Realistic Veins |
| Waterproof: | Yes |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682040188 |