Your cart is currently empty
‚ Length 21 cm - thickness 4 to 6 cm
‚ Unique structure with extra stimulation
‚ Easy to attach to a flat surface
‚ Discreet packaging and shipping
‚ 100% Premium Silicone
| Connection type: | Suction Cup |
| Length: | 21 cm |
| Diameter: | 6 cm √ò |
| Insertion length: | 18 cm |
| Weight: | 429 gram |
| Material: | 100% Premium Silicone | Medically Approved |
| Type: | Suction Cup Dildo |
| Colour: | Blue |
| With Ball sack: | No |
| With suction cup: | Yes |
| Structure: | Studs | Ribs |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682044476 |