Your cart is currently empty
‚ XXXL Mega Dildo with suction cup
‚ Length 40 cm
‚ Thickness 5.5 cm
‚ Discreet packaging and shipping
| Connection type: | Suction Cup |
| Length: | 40 cm |
| Diameter: | 5.5 cm √ò |
| Insertion length: | 34 cm |
| Weight: | 1075 gram |
| Material: | PVC |
| Type: | Suction Cup Dildo |
| Colour: | Beige |
| With Ball sack: | Yes |
| With suction cup: | Yes |
| Structure: | Veined |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682040867 |