Your cart is currently empty
‚ Length 26 cm - diameter 6.8 cm
‚ Extra large dildo
‚ 100% premium silicone
‚ KlicLok Connector
‚ DISCREET packaged and shipped
Package includes:
Specifications
| Connection type: | KlicLok Connector & Suction Cup |
| Length: | 26 cm |
| Diameter: | 6.8 cm |
| Insertion length: | 21 cm |
| Material: | 100% Premium Silicone | Medically Approved |
| Type: | Dildo Attachment |
| Colour: | Beige |
| With Ball sack: | Yes |
| With suction cup: | Yes |
| Structure: | Veined |
| Waterproof: | Yes |
| Suitable for: | Men | Women | Gender neutral |
| Packaging: | Blank box | Discreetly packed & shipped |
| Barcode / EAN: | 8720682045725 |